Stomatologia ARTDENT Marcin Keasucki
326bb2497f72c08704c36b1a4a1c9503.jpg
9eaaff9eae91a49ee2ad253666e41382.jpg
4cdd428f6d49b537f48c01c9b40b66e3.jpg

1 2 3

Stomatologia Art Dent w Rybniku

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Rybniku i Raciborzu w woj. śląskim. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną i cały czas rozszerzamy nasz zakres usług. Możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem, co sprawia, że świadczymy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Na bieżąco się szkolimy oraz podążamy za najnowszymi trendami w branży. Wykonujemy bezpieczne i bezbolesne zabiegi stomatologiczne oraz uzupełniamy ubytki i braki w uzębieniu. Leczenie kanałowe nie jest nam straszne i przekonamy pacjentów, że i ten zabieg może być bezbolesny. Nasza bogata oferta koron na zęby (m.in. korony pełnoceramiczne – porcelanowe na cyrkonie i porcelanowe na metalu) oraz mostów protetycznych, zadowoli nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane ze stomatologią i naszymi usługami!

Kontakt z nami

Stomatologia estetyczna

Leczenie protetyczne opiera się na wykonaniu uzupełnień protetycznych tj. korony zębowe, licówki, mosty protetyczne, wkłady, protezy. Zabiegi stomatologii estetycznej pozwalają osiągnąć efekt pięknego i zdrowego uśmiechu. W naszych gabinetach możemy zaproponować skorzystanie z bogatej oferty zabiegów takich jak wybielanie zębów czy założenie licówek.

Leczenie zachowawcze

W naszych gabinetach dentystycznych korzystamy z bezpiecznych i nowoczesnych materiałów kompozytowych. Dzięki temu, nie tylko możemy zaoszczędzić zdrowe tkanki zęba, ale też uzyskać doskonały efekt estetyczny. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie.

Higiena

Kluczem do osiągnięcia oczekiwanego efektu czystego uzębienia jest dokładne oczyszczanie zębów z przylegającego kamienia nazębnego, osadów oraz płytki nazębnej, metodą scalingu ultradźwiękowego lub piaskowania.

Protetyka

Leczenie protetyczne opiera się na wykonaniu uzupełnień protetycznych tj. korony zębowe, licówki, mosty protetyczne, wkłady, protezy.

Profesjonalny dentysta

W naszym gabinecie dentystycznym w Rybniku i Raciborzu można skorzystać również z usług protetycznych. Obejmuje ona odtworzenie brakujących zębów, poprzez zastosowanie m.in. różnego rodzaju koron, mostów, licówek i protez. Zajmujemy się również metamorfozą uśmiechu, czyli korekcją rozmiaru, kształtu i barwy zębów przy pomocy licówek porcelanowych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie tzw. hollywoodzkiego uśmiechu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, jaki jest dostępny na rynku. Wszystkie zabiegi wykonujemy w przyjaznej atmosferze. W trosce o zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu najlepszych firm na rynku. Zatrudniamy tylko najlepszych dentystów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. Zdrowie Klienta jest dla nas najcenniejsze. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Rybniku i Raciborzu.

Stomatologia ARTDENT Marcin Keasucki

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

Z naszego Bloga

artdent

Otwarcie oddziału w Raciborzu