Metamorfoza w 5 dni

Wybielanie zębów - metoda nakładkowa ǀ odmień zęby w 5 dni

Wybielanie zębów, czyli metamorfoza uzębienia

Metamorfoza uzębienia nigdy nie była taka łatwa. Wystarczy 5 dni w naszym gabinecie, aby całkowicie zmienić i poprawić uśmiech. Wykorzystanie koron protetycznych pozwala na skuteczną korektę kształtu i koloru zębów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć, aby zobaczyć metamorfozy naszych Klientów. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podjęcie decyzji o zmianach, proponujemy rozłożenie kosztów leczenia dentystycznego w dogodnych dla Państwa ratach. Uzyskane efekty są możliwe, dzięki najlepszym materiałom stomatologicznym, doświadczeniu i wyczuciu estetyki. Interdyscyplinarne podejście pozwala nam przeprowadzić każdą metamorfozę. Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem, także na samym początku ustalamy oczekiwania i cele.

Wybielanie zębów

Biały uśmiech to najlepszy efekt naszej metamorfozy. Na sam koniec przeprowadzamy zabieg wybielania zębów. Jest on całkowicie bezbolesny, a efekty pojawiają się niemal od razu. Z nami pożegnasz żółte, przebarwione zęby. Zaproponować możemy m.in. wybielanie zębów metodą nakładkową. Jest to efektowny, bezpieczny i szybki zabieg eliminujący przebarwienia zębów. Na początku pobieramy wycisk zębów oraz dobieramy żel wybielający. W domu pacjent aplikuje żel do nakładek, a następnie umieszcza go na zębach na czas snu na około 8 godzin. Kuracja trwa około 10 dni, ale ten czas jest zależy od potrzeb pacjenta. Efekt otrzymuje się stopniowo.

Licówki

Licówki to stałe uzupełnienie protetyczne, które pokrywa powierzchnię wargową zębów. Licówki wykonujemy z cienkiej warstwy porcelany, aby pozwolić na korektę kształtu, koloru lub położenia zębów bez nadmiernej ingerencji w naturalne tkanki zębów. Wstawienie licówki jest bezbolesne i szybkie. Efekty zabiegu są widoczne niemal od razu. Przed wykonaniem licówek należy wyleczyć pozostałe zęby, usunąć kamień oraz przeprowadzić ogólny stan uzębienia. Wskazaniem do wykonania licówek są intensywne przebarwienia uzębienia, konieczność korekty kształtu zębów, częściowe utracenie zęba, chęć zamknięcia diastemy oraz korekta ustawienia zęba. Licówki do doskonałe uzupełnienie metamorfozy uśmiechu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi zabiegami.

artdent